SOSW w Nowym Mieście n/Pilicą zdobył II miejsce w TURNIEJU WSPANIAŁYCH UCZESTNIKÓW

Data: 20.12.2021 r., godz. 08.40    2269
Uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Franciszka z Asyżu z Nowego Miasta n/Pilicą zdobywcami II MIEJSCA w TURNIEJ WSPANIAŁYCH UCZESTNIKÓW - GRÓJEC 6.12.2021 r.
Dnia 6 grudnia w hali sportowej w Grójcu odbył się turniej Wspaniałych Uczestników, w którym brali udział uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Nowego Miasta nad Pilicą. Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów w poszczególnych konkurencjach: rzut do kosza, rzut piłką, strzał na bramkę, skok w dal z miejsca oraz rzut lotką do celu. Każda grupa miała swojego animatora/sędziego, który prowadził szczegółową punktację. Po zakończeniu konkurencji punkty były zliczone, a zespoły stanęły na poszczególnych stopniach podium. Drużyna z Nowego Miasta zajęła zaszczytne II miejsce. Zawodnicy otrzymali ogromny pamiątkowy puchar, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Spełnieni i szczęśliwi zawodnicy wrócili do szkoły, ciesząc się z uczestnictwa w tak wspaniałej imprezie.