Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

„PIRACI” Z ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH Z GRÓJCA

Data: 06.06.2016 r., godz. 15.15    3728
„PIRACI” Z ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO Z GRÓJCA PODBIJAJĄ SERCA PUBLICZNOŚCI 41-go PMFA W RADOMIU.
Uczniowie ZSS w Grójcu z grupy wokalno-tanecznej „Bardzo fajny zespół” mieli okazję zaprezentować swoje osiągnięcia podczas 41 Przeglądu Małych Form Artystycznych, który w tym roku odbył się w Radomiu, dnia 24.05.2016 r. w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. J. Korczaka.

Ciężka praca i zaangażowanie naszych artystów pod okiem opiekunów zespołu: p. B. Lipińskiej, M. Soleckiej, Cz. Szałasa sprawiły, że występy bardzo się podobały, sądząc po żywiołowej reakcji publiczności i konferansjerów.

To, czym w tym roku podbiliśmy serca publiczności, to szalenie barwny i energetyczny spektakl „Piraci z Karaibów”, który fantastycznie wpisał się w temat przewodni Przeglądu: „Kolorowy zawrót głowy”.

Możliwość zaprezentowania swoich talentów przed szerszą publicznością zawsze sprawia naszym dzieciom dużo radości i satysfakcji. Taki dzień, jak ten, to ich wielkie święto, a dla opiekunów duma.

A po występach i odebraniu pucharów – najbardziej wyczekiwany moment-szeroko pojęta integracja: wspólne zabawy, ścianka wspinaczkowa, grill, wata cukrowa, malowanie twarzy, efektowne barwne akcenty na włosach i… pląsy do zmierzchu.

Cz. Szałas, B. Lipińska
ZSS w Grójcu