Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Innowacyjny Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu.

Data: 10.04.2018 r., godz. 15.33    799
Szkoła z innowacją „ Bądź FIT- przez fitness do zdrowia”. Coraz więcej osób chce prowadzić zdrowy tryb życia. Bycie zdrowym i wysportowanym
Coraz więcej osób chce prowadzić zdrowy tryb życia. Bycie zdrowym i wysportowanym stało się swego rodzaju modą. 

Kluby fitness są coraz bardziej popularne i coraz więcej osób szuka porad żywieniowych u specjalistów. Wzrosło zapotrzebowanie na trenerów i instruktorów fitnessu.

Zumba, trening interwałowy, Tabata, Latino dance czy trening cardio te pojęcia zna ten kto kocha sport, ruch i fitness a jeśli do tego czuje potrzebę pomagania innym w odzyskaniu wspaniałej sylwetki -ma możliwość zdobyć potrzebną mu wiedzę. 

Już od września 2018 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Jasieńcu będziemy kształcić młodzież Liceum Ogólnokształcącego o profilu sportowym z innowacją „Bądź FIT-przez fitness do zdrowia”. 

Podczas dodatkowych zajęć młodzież będzie pogłębiać swoją wiedzę i zainteresowania z zakresu :
- suplementacji podczas procesu treningowego,
- podstaw anatomii i fizjologii człowieka
- samodzielnego prowadzenia treningu
- diety redukcyjnej i diety „ na masę „
- podstawowych form treningu
- przybory i przyrządy do ćwiczeń. 

Po ukończeniu naszej szkoły będziesz przygotowany do kursów instruktorskich i trenerskich z dziedziny fitness oraz do kontynuowania nauki na Akademii Wychowania Fizycznego.

Jeśli lubisz sport, lubisz aktywność fizyczną interesuje Cię fitness i w przyszłości chciałbyś być instruktorem fitnessu lub trenerem personalnym zapraszamy do nas!

mgr Dorota Szpak/ZSP Jasieniec

Polecamy