Spotkanie Starosty Grójeckiego z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego

Data: 10.11.2023 r., godz. 14.30    1047
Dnia 06.11.2023 r. odbyło się spotkanie Starosty Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Adamem Struzikiem oraz Leszkiem Przybytniakiem - Radnym Sejmiku Województwa Mazowieckiego.
Podczas rozmowy omówiono sprawy szpitali powiatowych, planowane modernizacje dróg oraz programy wsparcia uruchomione przez Samorząd Województwa Mazowieckiego na 2024 r., w ramach których Powiat Grójecki będzie mógł ubiegać się o środki na różnego rodzaju projekty sportowe i infrastrukturalne.
W trakcie rozmów Starosta podziękował Marszałkowi za dotychczasowe wspólne działania oraz zaangażowanie i pomoc w rozwój powiatu. Dzięki współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego, w ostatnich latach udało się zrealizować wiele istotnych dla Powiatu Grójeckiego projektów.
Na zakończenie spotkania Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak zaprosił Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika do odwiedzenia Powiatu Grójeckiego w najbliższym czasie.
Pełna relacja z wizyty u Marszałka pojawi się w kolejnym wydaniu gazety Jabłonka.
 
Spotkanie Starosty Grójeckiego z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego
Spotkanie Starosty Grójeckiego z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego, foto nr 1, Spotkanie Starosty Grójeckiego z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego, foto nr 2,