Formularz wyszukiwania

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Druga edycja konkursu na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno – edukacyjną dotyczącą organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania, organizowaną podczas ferii zimowych na Mazowszu

953
Wojewoda Mazowiecki wspólnie z Komendantem Wojewódzkim Policji zs. W Radomiu, Mazowieckim Kuratorem Oświaty oraz Komendantem Stołecznym Policji, ogłasza drugą edycję konkursu na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną dotyczącą organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w miejscu zamieszkania, organizowaną podczas ferii zimowych na Mazowszu. Konkurs, który odbędzie się w terminie od 15 do 26 stycznia 2018 roku przeznaczony jest dla organizacji pozarządowych. Do 10 stycznia 2018 roku można zgłaszać inicjatywy, które będą realizowane z dziećmi podczas ferii.

Zgłoszone do konkursu pomysły oceniane będą między innymi pod względem ich innowacyjności i uniwersalności - możliwości przeniesienia inicjatyw na grunt innych mazowieckich powiatów. Istotnym konkursowym kryterium jest też dopasowanie przedstawianych propozycji do oczekiwań młodych ludzi. Ważny aspekt to też promocja zdrowego, wolnego od uzależnień, agresji i przemocy, stylu życia.

Serdecznie zachęcamy wszystkie podmioty spełniające wymogi określone w regulaminie do udziału w konkursie. Regulamin konkursu znajduje się w poniższym dokumencie.


Polecamy