„Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę”

Data: 13.03.2023 r., godz. 16.00    3714
8 marca

Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę.

 

8 marca w Nowym Mieście nad Pilicą miało miejsce wyborne wydarzenie, pn. „Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę”. Na zaproszenie Burmistrza Mariusza Dziuby oraz Dowódcy 63. Batalionu Lekkiej Piechoty WOT w Nowym Mieście nad Pilicą ppłk Piotra Drozdela dla wszystkich pań z naszej gminy wystąpiła Orkiestra Koncertowa Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pod batutą ppłk Marcina Ślązaka oraz mjr Dariusza Kaczmarskiego oraz soliści Judyta Nowak-Labuń, Jna Kierdelewicz oraz chor. Waldemar Wąsik. Całość poprowadziła Katarzyna Soja.

Impreza rozpoczęła się o godz. 17.00. Licznie zgromadzonych powitali Burmistrz Mariusz Dziuba oraz Dowódca ppłk Piotr Drozdel. Panowie złożyli paniom serdeczne życzenia z okazji Dnia Kobiet. Po życzeniach w wypełnionej po brzegi sali rozpoczął się koncert podczas którego nowomiejska publiczność mogła wysłuchać patriotyczno-rozrywkowego programu z przewagą tego drugiego. Można było usłyszeć takie przeboje: Jesteś lekiem na całe zło, Bądź moim natchnieniem czy tematycznie Baby ach te baby. Występ został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Zakończył się gromkimi oklaskami na stojąco, po czym nastąpił finałowy bis. Uczestnicy koncertu nie kryli zadowolenia i nie szczędzili słów zachwytu. Całe przedsięwzięcie dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń!

Korzystając z okazji składamy serdeczne podziękowania osobom, placówkom i firmom, które przyczyniły się do tego, że ten Międzynarodowy Dzień Kobiet mogliśmy tak pięknie świętować w naszej gminie. Dziękujemy serdecznie:

- Pani Ewie Lipińskiej Dyrektorowi Technikum im. Stanisława Konarskiego w Nowym Mieście nad Pilicą ZDZ w Kielcach,

- Panu Dariuszowi Blaszce Dyrektorowi oraz pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Karola Wojtyły w Nowym Mieście nad Pilicą,

- Panu Jarosławowi Gortatowiczowi Dyrektorowi oraz pracownikom Zakładu Usług Komunalnych w Nowym Mieście nad Pilicą,

- Panom Andrzejowi i Szymonowi Nowakowskim, Gospodarstwo Szkółkarskie w Żdżarach,

- Panu Januszowi Smoleniowi, Piekarnia Cukiernia Smoleń.

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbył się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika oraz Starosty Powiatu Grójeckiego Krzysztofa Ambroziaka w ramach projektu „Powiat Grójecki Stolica Kultury Mazowsza” i był współfinansowany ze środków Samorządu Mazowieckiego.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom za przybycie.

 

Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę.
Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 1, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 2, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 3, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 4, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 5, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 6, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 7, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 8, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 9, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 10, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 11, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 12, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 13, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 14, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 15, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 16, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 17, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 18, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 19, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 20, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 21, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 22, Ach cóż to był za koncert! Nowomiejski Dzień Kobiet na żołnierską nutę., foto nr 23,