40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi

Data: 27.11.2023 r., godz. 14.30    1513
W piątek 24 listopada 2023 r. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi odbyły się uroczystości związane z 40-leciem nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej.
Był to element obchodów Roku Jubileuszowego, związanego z pięćdziesiątą rocznicą istnienia szkoły w Nowej Wsi.
Uroczystości jubileuszowe zgromadziły liczne grono oficjalnych gości, nauczycieli, byłych i obecnych pracowników, uczniów, absolwentów, przyjaciół i partnerów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi.
Powiat Grójecki reprezentowany był przez Radę Powiatu na czele z Przewodniczącym Rady Powiatu Januszem Karbowiakiem oraz Zarząd Powiatu na czele ze Starostą Krzysztofem Ambroziakiem.
Odwiedzający podziwiali okolicznościowe wystawy, ekspozycję pamiątek po Patronie, kroniki szkolne i zdjęcia z różnych ważnych momentów historii szkoły w Nowej Wsi.
Jubileusz dostarczył lokalnej społeczności skupionej wokół szkoły wielu głębokich wzruszeń i pozwolił na nowo poczuć dumę z faktu, że patronem kształcącej się w Nowej Wsi młodzieży jest postać tak nietuzinkowa, jak Tomasz Nocznicki silnie związany z Ziemią Grójecką.
 
40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi
40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 1, 40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 2, 40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 3, 40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 4, 40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 5, 40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 6, 40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 7, 40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 8, 40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 9, 40-lecie nadania imienia Tomasza Nocznickiego szkole ponadpodstawowej w Nowej Wsi, foto nr 10,